Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, koniecznie odwiedź tę stronę.

Popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze parametry i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, dębu oraz sosny

Drewno to organiczny materiał, który wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż staje się ono bardziej nastrojowe i przytulne, a odpowiednio konserwowany może zachować się w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Obecna technologia pozwala znakomicie dopasować cechy drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niskim stopniem rozszerzalności (czyli nie odkształcają się) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, wzory bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz mnóstwo innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz także na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do najróżniejszych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, fazowanymi lub piaskowanymi, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: