Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Dalsze informacje o etykietach na bimber.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na Sylwestra, ślub lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako wyjątkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale również coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą także stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, imionach nowożeńców lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych kolorach i wzorach, więc bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze kawalerskim.

Oznaczaj swoje trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz własne soki, nalewki bądź wina, a następnie dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: