Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Jeśli chcesz nabyć balon na wino, powinieneś odwiedzić ten adres

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: