drukarki 3D, 3D drukarka

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można prawie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości usług i drukarek 3D, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można otrzymać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w różnych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i dokładny, a w toku procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: