Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Dowiedz się więcej o kapsułkach Tchibo na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterech dziesięcioleci i stopniowo zdobyła sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Nikaragui i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta tyczyła się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – również w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, bowiem ma na niego wpływ mnóstwo różnorodnych składników, między innymi warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zagłusza ich unikatowy nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Brazylii i Etiopii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – aromatyczna każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w urzędach czy hotelach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowana – na ogół zamyka się w przedziale 1-1,60 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój serwowany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Nietuzinkowe wzornictwo oraz niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych domach. Przy użyciu ich będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie podamy koleżankom najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeżeli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy są zgodne z naszym urządzeniem.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: