Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Zobacz, gdzie nabyć derkę dla konia

Derki to nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można obecnie nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: