Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli potrzebujesz kontenerów otwartych, koniecznie sprawdź ekombud.pl

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są również kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: