Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Zalety namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także kilka kolorów maskownic.

Post Author: