Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Więcej o Renault części Kraków

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: