Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich pozytywna właściwość. W przypadku rolet 100% zaciemniających całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Pełna kontrola nad ilością światła wpuszczanego do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem wspólnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Pozostając w temacie montażu – jest on banalnie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Kilkanaście kolorów do wyboru sprawia, iż produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc występują również w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą stać się elementem ozdabiającym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na specjalne żądanie klienta istnieje także opcja spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych wymiarów.

Post Author: