Rodzaje namiotów weselnych – na jaki się zdecydować

Rodzaje namiotów weselnych – na jaki się zdecydować

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest także solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.

Post Author: