Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

Brak Ci pomysłu na nowoczesne i modne urządzenie swojego pokoju? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może całkowicie odmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony można dodać koloru dowolnemu wnętrzu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak podjąć dobre, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest wiele modeli okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin o różnym zakresie przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to prosty do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu poliester.
Z uwagi na zastosowanie dzielimy rolety na ścienne oraz okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ze względu na fakt, że rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, tak jak wciąż rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjna, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.

Post Author: