Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Zamów przyłbicę ochronną

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, nieodwołalnie przeistoczył nasze życie i relacje społeczne. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do kina lub przychodni, gdzie przeważnie obracamy się w większej gromadzie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co jednakże uczynić, jeśli mamy kłopoty z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – komfortowa i trwała

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa usta i nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, wygoda oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z surowców, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu można odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców i ludzi starszych

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie drażni. Działa ona z FaceID, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: