Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Dowiedz się więcej o profesjonalnym skanerze 3D na cadxpert.pl/skanery-3d/

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt następujących marek, takich jak:
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan.

Skanery 3D Shining – sprzęt od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D od ponad 15-stu lat (a dokładnie od 2004 r.) wytwarza najwyższej klasy urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się nowatorstwem, jest też autorem wielu patentów – do 2015 r. sfinalizowali ich w sumie kilkaset (m.in. na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w medycynie, przemyśle, odlewnictwie i szeregu innych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do zmniejszenia nakładów na produkcję, a przy tym poprawy jakości oraz wzrostu efektywności.

Skanery 3D DOF – poznaj 3 kolekcje produktów

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na 3 linie:
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, nieskomplikowaną obsługą oraz wysoką wydajnością i prędkością pomiarów. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są również skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.
– Edge – to linia produktów cechujących się szybkością i precyzją. Aż 6 dostępnych technik skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej linii gwarantują dużą dokładność skanów, a przy tym są funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze. Możliwy jest skan nawet elementów o trudnym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), toteż są wykorzystywane w implantologii oraz protetyce.
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najdokładniej działająca. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest bardzo dokładny. Szybka praca, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe atuty skanerów 3D z linii Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym cechuje się ten produkt? Ponadprzeciętną szybkością działania – skanowania trwa maksymalnie 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany zwłaszcza do ortopedów, producentów obuwia i rehabilitantów. Jego precyzja w działaniu jest wykorzystywana do skanowania stóp, butów czy wkładek.

Skanery 3D – jaka cena?

Druk 3D i skan 3D bez ustanku ewoluują, za rozwojem idzie zaś użycie coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich cena sukcesywnie obniżają się. Niegdyś był to sprzęt, który kupowały tylko największe marki, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet niewielka firma. W ofercie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, które waży niecałych 3 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje precyzyjnie, szybko, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – sklep tradycyjny lub e-sklep?

Czy lepiej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami przez internet przemawia możliwość wykonania ich o dowolnej porzednia i nocy, a także nielimitowany czas, żeby poważnie zastanowić się nad doborem sprzętu dostosowanego do potrzeb naszej firmy. A p zakupów stacjonarnych? Opcja zobaczenia urządzeń na żywo i skorzystanie z porady rzeczoznawców. Ale jedno z drugim można łączyć – można wybrać online wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (telefonicznie, mailem lub przy pomocy formularza kontaktowego) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D lub inne urządzenie do druku przestrzennego to duża inwestycja, zatem warto decydować na jego kupno w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia pełną obsługę posprzedażową, warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia i serwis.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: