Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Blachy trapezowe znajdziesz na www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie a przy tym trwałe pokrycie

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie składów, wiat albo obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: