Zalety rolet dzień i noc

Zalety rolet dzień i noc

Rolety dzień i noc to jeden z najpopularniejszych rodzajów rolet. Roleta dzień noc to idealna opcja do wnętrza dla wszystkich tych, którzy lubią kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. To także doskonały sposób na urządzenie pokoju, który zapewni nam odrobinę prywatności – do pokoju dziecka, gabinetu albo sypialni, ale bez efektu stuprocentowego zaciemnienia. Najpopularniejszy rodzaj rolet dzień noc to zebra. Produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach – mini, standardowym oraz na wymiar.

Roleta dzień noc w salonie i pokoju dziecka

Roleta dzień noc zebra to model zrobiony z pasków o różnych barwach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy w jednej barwie, ale różnych odcieniach, to następna propozycja na zaaranżowanie i ożywienie Twojego pomieszczenia.
Do jakiego pomieszczenia będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są praktycznie nieskończone. Właściwie dobrany kolor stonuje lub ożywi atmosferę pokoju. Mini roleta dzień noc zagwarantuje umiarkowany poziom zaciemnienia, więc dobrym pomysłem jest zamontowanie jej w salonie lub innych pomieszczeniach, gdzie nie życzymy sobie nadmiaru światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być również łazienka lub pokój noworodka.

Rolety dzień i noc – zastosowanie

Poza wymienionymi już wcześniej pomieszczeniami, w których nadmiar promieni słonecznych może zakłócić drzemkę lub odpoczynek, istnieje jeszcze kilka pomysłów na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie znaczna powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień noc, która umożliwi Ci regulowanie poziomu światła lub zaciemnienia, przykładowo, podczas wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień noc pasują również do każdego nowoczesnego wnętrza, do których nie nadadzą się klasyczne zasłony i firanki. Rolety w pasy – poza funkcją zaciemniającą – pełnią też rolę dekoracyjną. Szerokie spektrum kolorystyczne i nowoczesne wzornictwo powodują, że wnętrze może nabrać nowatorskiego lub minimalistycznego charakteru. Podsumowując: po rolety dzień noc sięgnij, jeśli chcesz osiągnąć efekt zaciemnienia, ale nie stuprocentowego.

Post Author: